pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 20684

[WIDEO] Nowy nieoznakowany radiowóz policji patroluje DK1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

Bielska drogówka od kilku dni dysponuje nowym nieoznakowanym radiowozem. Audi RS6 trafiło do bielskiego garnizonu w ramach współpracy policjantów z Polski i Niemiec.Audi RS6 z 2013 roku wyposażone jest w silnik o pojemności 4 litrów i moc 560KM. "Rodzinne kombi" będzie służyć do patrolowania dróg ekspresowych w Bielsku-Białej i okolicach. Ogromna moc daje możliwość wyeliminowania z ruchu drogowego piratów, którzy dotychczas za nic mieli przepisy ruchu drogowego.

Bardzo często dochodziło do sytuacji, że standardowe radiowozy nie dawały sobie rady ze sportowymi samochodami i motocyklami. Teraz nie powinno być z tym problemów. Na pokładzie Audi znajdują się dwie sprytnie ukryte kamery Videorapid 2a.

W miniony weekend towarzyszyliśmy policjantom z drogówki w trakcie patrolowania drogi krajowej nr 1. Funkcjonariusze zatrzymali m.in. kierowcę Mercedesa CLS i szofera Hondy S2000.

Nowy nieoznakowany radiowóz bielskiej policji · fot. bielsko.info

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj