pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 6574

Znicz i Iskra połączą się w jeden klub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

Rywalizacja o awans z piłkarskiej klasy A jest coraz bardziej zacięta. Po sobotnim zwycięstwie Iskry nad LKS Studzionka 1:0, zespół z Pszczyny został liderem tyskiej grupy. W niedzielę w meczu na szczycie Znicz Jankowice podejmuje LKS Goczałkowice. Zwycięzca prawdopodobnie awansuje na pierwsze miejsce, które daje możliwość awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wydawałoby się, że szansę gry w wyższej lidze dostanie tylko jeden z obecnych klubów. Ale nie do końca, piłkarscy działacze już znaleźli na to sposób. Od zakończenia rundy wiosennej są prowadzone rozmowy w kwestii połączenia w jeden klub Iskry i Znicza. Pomysłodawcy wymieniają przede wszystkim zalety: szeroka kadra, większa konkurencja podczas treningów przed selekcją, wyższy budżet, dodatkowe możliwości pozyskania sponsorów.

Nowy twór nosi obecnie roboczą nazwę "Płomień", ale obie strony zgadzają się, aby przeprowadzić otwarty konkurs wśród kibiców na ostateczną nazwę. W kwietniu ma zostać zorganizowane spotkanie z fanami, którzy będą mogli wyrazić swoje opinie na ten temat.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj