Listy

WYŚLIJ LIST
  • 1 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 9742

[ZDJĘCIA] Szejkowie na Wielkanocnym Tournee po Pszczynie

Prima aprilis:

Rozwiązała się zagadka wczorajszej, wieczornej wizyty szejków w Pszczynie. Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia i list w tej sprawie. Całość publikujemy poniżej.

Po wieczornej przechadzce w Pszczynie, wciąż trwa burzliwa dyskusja jak szejkowie z Emiratów Arabskich postanowili spędzić Niedzielę Wielkanocną na wieczornym zwiedzaniu miasta oraz spacerze po pszczyńskim rynku.

Szejkowie na Wielkanocnym Tournee po Pszczynie - 31.03.2024 · fot. Czytelnik


Wizyta nabrała tempa, gdy dwaj szejkowie zaciekawieni miejscowymi atrakcjami postanowili obejrzeć zamek oraz szpital. Jednak największe poruszenie wzbudziła plotka, że szejkowie, w towarzystwie mieszkańców zaczęli interesować się nieruchomościami w mieście. Podobno są zainteresowani szpitalem, z którego chcą zrobić jedną z najlepszych klinik na świecie.

Po krótkiej rozmowie z Panią Agatą Tenderą i Zbigniewem Czebotorowiczem (to na ich zaproszenie mogliśmy poznać dubajskich inwestorów) oraz dyskusji na temat przepięknej architektury i lokalnych udogodnień, Pszczyna mogłoby wkrótce zyskać nowego, wyjątkowego inwestora!

Goście z Bliskiego Wchodzi odwiedzili także Centrum Przesiadkowe, gdzie mieszkańcy Pszczyny mieli okazję zamienić z nimi kilka kilka słów i zrobić sobie zdjęcia. Czyż to nie cudowne? To może być początek nowej, ekscytującej przygody dla naszego miasta. A jeśli plotki o inwestycjach się potwierdzą, to wkrótce będziemy mieli jedno z najbardziej luksusowych miejsc w Polsce.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj