pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2016
  • wyświetleń: 2684

Pielgrzymowice:koncert charytatywny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

W sobotę, 5 marca Publiczne Gimnazjum nr 3 zorganizowało koncert charytatywny "Gramy dla Mamy", podczas którego zbierane były pieniądze na leczenie mamy byłej uczennicy.

Koncert charytatywny "Gramy dla mamy" - 5.03.2016 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach


W koncert zaangażowany był cały sztab osób: uzdolniona młodzież naszego gimnazjum, absolwenci oraz ich koledzy i koleżanki, Rada Rodziców, Kwiaciarnia Retro, Salon Fryzjerski "Alex" oraz artyści z okolic Krakowa, którzy przysłali rękodzieło, anioły i ręcznie wykonaną biżuterię oraz ozdoby wielkanocne. Uczniowie nie tylko występowali, ale dbali także o sprawy organizacyjno-porządkowe oraz pełnili funkcję wolontariuszy.

Specjalnie na ten koncert został powołany Komitet Społeczny przy Publicznym Gimnazjum nr 3 "Gramy", w skład którego weszły Marta Florkiewicz-Borkowska, Ewelina Kowalska oraz Gabriela Kordecka. Zbiórka publiczna została zgłoszona na stronie www.zbiorki.gov.pl pod numerem 2016/788/KS.

Na koncert przybyło około 250 osób. Cała impreza trwała 2,5 godziny. Udało się zebrać w sumie 8.496,37 złotych.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj