pless.pl

Wiadomości

  • 19 marca 2015
  • wyświetleń: 3205

Pierwsza pomoc - szkolenie otwarte

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Team Prevent" podaj

Artykuł sponsorowany:

Statystycznie co 3 minuty ratownicy medyczni są wzywani do akcji. Wiele osób jednak nie udaje się uratować, ponieważ nie udzielono im na czas pierwszej pomocy. Pomimo tego, że świadomość społeczna na temat pierwszej pomocy jest z każdym rokiem coraz większa, to dalej jest niewystarczająca. Dlatego tak ważne jest przejście odpowiedniego szkolenia, by w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia wiedzieć jak zareagować i jak udzielić poszkodowanemu pomocy.

team prevent, pierwsza pomoc
W trakcie szkolenia poznasz zasady udzielania pierwszej pomocy w najbardziej typowych sytuacjach życiowych.


Czasami wystarczy wykonać kilka prostych czynności, aby uratować człowiekowi życie. Każda upływająca minuta zmniejsza szanse na przeżycie poszkodowanego o 7-10%, a w przypadku wykonywania przez świadków zdarzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, szanse na przeżycie maleją z każdą minutą jedynie o 3-4%. Różnica jest ogromna. Niestety strach i niewiedza powodują, że jedynie w 15 na 100 przypadków udzielamy pierwszej pomocy.

Pamiętaj, że nikt nie wymaga od Ciebie profesjonalnego działania. Nie bój się! Jeżeli będziesz postępować zgodnie z wiedzą zdobytą na kursach pierwszej pomocy z pewnością nie wyrządzisz krzywdy poszkodowanemu.

Co zrobić aby nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy? Wystarczy zapisać się na szkolenie z tego zakresu, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Jeśli już masz za sobą taki kurs pomyśl o jego powtórzeniu. Warto systematycznie utrwalać zdobytą wiedzę i umiejętności, tak abyś w razie konieczności był pewien podejmowanych działań.

team prevent, pierwsza pomoc
Doświadczeni trenerzy nauczą Cię jak prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową.


27 marca oraz 29 kwietnia firma Team Prevent Poland Sp. z o.o. zaprasza na szkolenie otwarte z zakresu udzielania pierwszej pomocy wraz z resuscytacją krążeniowo-oddechową i użyciem defibrylatora AED.

Celem szkolenia jest  przedstawienie prawidłowego postępowania z poszkodowanym, udzielenie pierwszej pomocy lub utrzymanie go przy życiu do momentu przyjazdu wykwalifikowanych służb ratunkowych.

W trakcie warsztatów zapoznasz się z zasadami udzielania pierwszej pomocy w najbardziej typowych sytuacjach życiowych, nabędziesz umiejętności rozpoznawania zagrożeń dla życia i zdrowia oraz nauczysz się jak posługiwać się automatycznym defibrylatorem zewnętrznym.

team prevent, pierwsza pomoc
Podczas warsztatów nauczysz się prawidłowej resuscytacji z użyciem defibrylatora AED.


Co ważne szkolenia organizowane przez Team Prevent Poland to nie tylko sama wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyka. Uzyskane w części teoretycznej wiadomości utrwalane są poprzez kilkugodzinne, intensywne ćwiczenia praktyczne, które pomogą wypracować odpowiednie reakcje i schematy działania.

Na szkolenie zgłaszać się można telefonicznie pod nr tel. +48 32 32 63 008 lub e-mailowo szkolenia@teamprevent.com. W ubiegłym roku zaufało nam i przeszkoliło się w zakresie pierwsze pomocy ponad 5 tys. osób. Dołącz do nich!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wszystkich szkoleń Team Prevent Poland i odwiedzenia strony www.teamprevent.pl.

Pamiętaj, że życie Twoich bliskich może być w Twoich rękach. Bądź odpowiedzialny i naucz się pomagać!

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Stefana Batorego 19

tel. 32 326 3008
tel. 32 326 3021
fax 32 447 0918

Team Prevent

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Team Prevent" podaj