pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 3293

Team Prevent: E-learningowe szkolenia bhp - teraz ze zniżką 20%

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Team Prevent" podaj

Artykuł sponsorowany:

Kryzys nie zwalnia nikogo z przestrzegania prawa. Nawet w czasach kryzysu każda firma zatrudniająca pracowników musi zadbać o ich szkolenia - szczególnie te, które są wymagane prawem, takie jak szkolenia wstępne czy okresowe bhp, szkolenia z pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej.

Team Prevent Poland
E-learningowe szkolenia bhp. Wykorzystaj zniżkę 20% i oszczędzaj pieniądze na później!


Chcemy, żeby jak najwięcej z naszych lokalnych firm przetrwało okres kryzysu. Staramy się żeby i nasi pracownicy po kryzysie mieli dalej swoje miejsca pracy. Obecnie wszyscy jesteśmy zdani na wzajemne wsparcie i współpracę.

Dlatego w obecnej sytuacji, kiedy ważność szkoleń okresowych bhp Twoich pracowników dobiega końca lub kiedy przyjmując nowego pracownika musisz przeprowadzić szkolenie wstępne bhp możesz skorzystać z naszej pomocy. Firmom działającym na terenie powiatu pszczyńskiego, w ramach wzajemnego wsparcia i rozwoju patriotyzmu lokalnego oferujemy nowoczesny i ciekawy e-learning z dodatkową zniżką. Narzędzia, które oddajemy do Twojej dyspozycji są w pełni bezpieczne, ciekawe, proste i przyjazne w obsłudze. Sprawdź sam, jak to działa - kliknij tutaj.

Wspieramy lokalne firmyFirma Team Prevent Poland ma od ponad 12 lat swoją siedzibę w Pszczynie i zależy nam na współpracy lokalnych przedsiębiorstw. Ważne są dla nas relacje i wzajemne wsparcie w tym trudnym czasie.

Dlatego do końca maja, wybrane szkolenia oferowane w formie e-learningu oraz szkolenia online, dla firm mających swoją siedzibę na terenie powiatu pszczyńskiego udostępnione są z 20% rabatem.

Jakie szkolenia dostępne są w formie e-learningu i objęte są rabatem?  • szkolenia bhp okresowe
  • szkolenia bhp wstępne
  • szkolenie z pierwszej pomocy, w tym szkolenie uwzględniające najnowsze wytyczne wynikające z zagrożenia koronawirusem
  • szkolenie z ochrony przeciwpożarowej
  • szkolenie z ochrony środowiska


Czas kryzysu nie musi być czasem straconym - można go dobrze wykorzystać.Pomimo obecnej sytuacji, warto już dzisiaj wykorzystać ten czas - na szkolenia, na rozwinięcie kompetencji pracowników, które mogą się przydać szczególnie w momencie kiedy firmy i zakłady produkcyjne zaczną znowu intensywnie pracować. Już wtedy bądź przygotowany, zadbaj, aby Twoi pracownicy mieli aktualne szkolenia, a Twoja firma mogła bez problemu obsługiwać klientów.

Skontaktuj się z Team Prevent Poland i zapytaj o szczegóły!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie www.teamprevent.pl.

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Stefana Batorego 19

tel. 32 326 3008
tel. 32 326 3021
fax 32 447 0918