pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 lipca 2017
  • wyświetleń: 3413

Team Prevent: Pierwsza pomoc u dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Team Prevent" podaj

Artykuł sponsorowany:

Jak wskazują statystyki przynajmniej raz w życiu każdy z nas będzie miał okazję udzielić pierwszej pomocy, być może własnemu dziecko. Jeśli dodamy do tego, że ponad 40 procent wypadków jakim ulegają dzieci, zdarza się w domu, okazuje się, że znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy powinna być obligatoryjna dla każdego rodzica czy opiekuna.

Team Prevent Poland
fot. Team Prevent Poland


Opieka nad dzieckiem to ogromna odpowiedzialność. W momencie wystąpienia wypadku, każdy, a w szczególności rodzic czy opiekun powinien wiedzieć, jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia dziecka. Często osoby sprawujące opiekę nad dzieckiem nie posiadają takich umiejętności i w razie potrzeby, akcji ratunkowej nie rozpoczyna nikt.

Nie ma nic gorszego niż brak pomocy. Coraz więcej osób posiada umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym. W przypadku akcji ratunkowej u dzieci i niemowląt pojawiają się jednak znaczące różnice, których znajomość może zadecydować o skuteczności akcji ratunkowej. Najważniejsze, aby działać jak najszybciej, bowiem nawet najprostsza czynność, zastosowana w porę, może uratować życie dziecka.

Okres wakacyjny szczególnie sprzyja rodzinnym wyjazdom, to czas wzmożonej aktywności i wysiłku Twojego dziecka. Od lat dane policji pokazują, że najwięcej wypadków z udziałem dzieci odnotowywanych jest właśnie w miesiącach letnich: czerwcu, lipcu i sierpniu. Dlatego już teraz pomyśl o jego bezpieczeństwie i weź udział w warsztatach pierwszej pomocy u dzieci. Uczestnictwo w warsztatach da Ci pewność, że w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu dziecka będziesz wiedzieć jak efektywnie udzielić pierwszej pomocy.

W lipcu i sierpniu firma Team Prevent Poland Sp. z o.o. zaprasza na czterogodzinne i sześciogodzinne warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy u dzieci.

Warsztaty sześciogodzinne (9.00-15.00 ) odbędą się w dniach:
  • 29.07.2017 (sobota)
  • 26.08.2017 (sobota)


Warsztaty czterogodzinne 16.00-20.00 odbędą się w dniach:
  • 03.08.2017 (czwartek)
  • 17.08.2017 (czwartek)
  • 05.09.2017 (wtorek)
  • 19.09.2017 (wtorek)


Team Prevent Poland
fot. Team Prevent Poland


W trakcie warsztatów zapoznasz się z zasadami udzielania pierwszej pomocy dzieciom w najbardziej typowych sytuacjach życiowych, nabędziesz umiejętności rozpoznawania zagrożeń dla życia i zdrowia oraz nauczysz się jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową.

Co ważne szkolenia organizowane przez Team Prevent Poland to nie tylko sama wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyka. Uzyskane w części teoretycznej wiadomości utrwalane są poprzez intensywne ćwiczenia praktyczne, które pomogą wypracować odpowiednie reakcje i schematy działania.

Koszt warsztatów:
60 PLN za osobę (4-godzinne)
120 PLN za osobę (6-godzinne)
Uwaga! W przypadku osób, które zgłoszą minimum 3 uczestników - rabat w wysokości 15%.

Na szkolenie zgłaszać się można telefonicznie pod nr tel. +48 32 32 63 008
lub e-mailowo katarzyna.furczyk@teamprevent.com.

W ubiegłym roku zaufało nam i przeszkoliło się w zakresie pierwszej pomocy ponad 5 tys. osób. Dołącz do nich!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wszystkich szkoleń Team Prevent Poland i odwiedzenia fanpage na facebook-u.
www.facebook.com/TeamPreventPoland/

Pamiętaj, że życie Twoich bliskich może być w Twoich rękach. Bądź odpowiedzialny i naucz się pomagać!

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Stefana Batorego 19

tel. 32 326 3008
tel. 32 326 3021
fax 32 447 0918