pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 3041

Wyzwanie dla Youngsterowiczów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

Przed feriami Youngterowicze z Mordarki odpowiedzieli na "The Carrot Challenge", a potem wyzwali Gimnazjum nr 1 im. św. J. Bosko w Woli. Zabawa polegała na podjęciu Youngsterowego wyzwania! Uczniowie mieli szansę zaprezentować swój zespół na profilu na Facebooku. Uczniowska inicjatywa przerosła najśmielsze oczekiwania!

Zapoczątkowali to wszystko Youngsterowicze z Rywałdu, akcja rozwija się i objęła swoim zasięgiem Youngsterowskie szkoły z całej Polski. Zastanawiacie się, o co w tym wszystkim chodzi? W filmie Younsterowiczów z Rywałdu uczniowie zajadali się marchewkami i rzucili takie samo wyzwanie uczniom z Bożegopola Wielkiego. Tamci z kolei nominowali Youngstersów z Łęczyc. Kto wie, która gmina będzie następna. I tu niespodzianka - my, Gimnazjum nr 1 im. Św. Jana Bosko w Woli.

Po otrzymaniu "nominacji" wystarczyło mieć pomysł i nagrać film lub zrobić zdjęcie całemu zespołowi podczas jedzenia marchewki, a następnie wybrać kolejną szkołę, która podejmie wyzwanie. Szukaliśmy pomysłu, aby nie był podobny do żadnego z poprzedników. Zachęcamy do obejrzenia naszego dzieła:Jest mi niezmiernie miło, że tegoroczni uczestnicy programu Youngster już od początku tak aktywnie zaangażowali się w działanie i wyszli z własną inicjatywą. W imieniu Youngterowiczów chciałabym podziękować dyrekcji i pracownikom sklepu Netto za pomoc w nakręceniu naszego filmiku.

Łarisa Doniecka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj