pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 9 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3374

Finał Gminnego Konkursu "Face to Face with English" w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

29 maja w Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Woli odbył się drugi etap gminnego konkursu z języka angielskiego "Face to Face with English" pod patronatem wójta gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego.

Finał Gminnego Konkursu „Face to Face with English” w Woli - 31.05.2017 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Woli


Dziewięciu najlepszych z trzech gimnazjum, reprezentowało gminę Miedźna pisząc test przez 90 minut. Pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Kaczmarczyk z Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko (tegoroczna Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego), drugie miejsce dla Justyny Jackowskiej oraz trzecie miejsce dla Bartosza Smolarza, są to uczniowie tego samego Gimnazjum. Kacper Smajdor z Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli również zajął wysokie trzecie miejsce.

Wszyscy uczestnicy razem ze swoimi opiekunami pojawili się na uroczystym rozdaniu nagród 31 maja w godzinach popołudniowych na auli goszczącej szkoły. Po powitaniu wszystkich uczestników i rozdaniu nagród dla najlepszych, goście i społeczność szkolna byli zaproszeni na przedstawienie w języku angielskim "Hamlet" w wykonaniu uczniów klasy III B, a wprowadzili wszystkich w nastrój Szekspirowski - nauczyciel Zespołu Szkół w Woli Tomasz Baranowski oraz uczennice klasy trzeciej Zuzanna Czyrwik i Marta Niesyto.

Łarisa Doniecka

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj