pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 4038

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

W piątek, 13 października w auli Zespołu Szkół w Woli odbyły się uroczystości w ramach Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Woli - 13.10.2017 · fot. Zespół Szkół w Woli


Wśród gości uroczystości byli m.in. Wójt Gminy Miedźna pan Bogdan Taranowski, Przewodniczący Rady Gminy pan Stanisław Lubański, Wiceprzewodniczący Rady Gminy pan Marek Gruszka, Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy pani Józefa Waliczek, Dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej pani Marzena Mandla. Obecni byli również radni, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy oraz nauczyciele, którzy w tym roku zostali wyróżnieni nagrodami wójta lub dyrektora szkoły.

Po przywitaniu zgromadzonych wójt Bogdan Taranowski złożył podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do świetnego funkcjonowania szkół i przedszkoli na terenie gminy oraz życzył nauczycielom wielu sukcesów w pracy zawodowej i satysfakcji z osiągnięć uczniów. Podkreślił ponadto, że mamy za sobą trudny rok wdrażania reformy edukacji i, co za tym idzie, zmian w sieci placówek oświatowych.

Podczas uroczystości pięciu pedagogów otrzymało Nagrodę Wójta. W gronie wyróżnionych była m.in. nauczycielka z naszej szkoły pani Łarisa Doniecka, która ostatnio znalazła się w gronie 13 osób nominowanych do tytułu Nauczyciela Roku. Dzięki sukcesowi pani Donieckiej Zespół Szkół w Woli uhonorowany został certyfikatem "Szkoły na medal" podczas niedawnej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Uroczystości towarzyszył program artystyczny pod hasłem "Radość najpiękniejszych lat..." w wykonaniu naszych uczniów przygotowanych przez nauczycielkę muzyki panią Joannę Dolatę, którzy zaprezentowali swoje wysokie umiejętności wokalne. Wśród prezentujących się artystów byli również Maja i Bartek z pięknym pokazem tańca towarzyskiego oraz najmłodsi, czyli uczniowie klasy drugiej i grup z oddziału przedszkolnego. Gościnnie zaprezentowała się też grupa taneczna "Kolorowa tęcza" z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Woli.

Na zakończenie pani Joanna Dolata złożyła sobie i całemu gronu pedagogicznemu życzenia wytrwałości, cierpliwości z muzycznym przesłaniem samych cudownych chwil w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nauczycielka muzyki zaśpiewała utwór "Chwile" z repertuaru Hanny Banaszak i Andrzeja Zauchy.

new / pless.pl, źródło: Zespół Szkół w Woli

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj