pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 2349

Sukces uczniów z Pawłowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Uczniowie oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach odnieśli wyjątkowy sukces.

Katarzyna Maron, Patryk Kubieniec i Przemysław Wadas - uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach zostali laureatami III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Język Polski z Elementami Historii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Na podkreślenie zasługuje fakt, że ogółem finalistów-laureatów z rejonu Delegatury w Bielsku-Białej było tylko dziesięciu.

Ponadto laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Matematyka z Elementami Przyrody został Witek Klepek uzyskując maksymalną liczbę punktów zarówno w drugim jak i w trzecim etapie.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowywali ich do konkursu: p. Iwonie Duszy, p. Jadwidze Fizek, p. Annie Ganiek, p. Joannie Krosny i p. Norbertowi Mosiołowi.

Izabela Król
źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj