Edukacja

  • 3 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1203

Dofinansowanie dla Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach

18 lipca Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w sektorze Edukacja Szkolna w ramach rozstrzygniętego konkursu wniosków, przyznała Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Pawłowicach dofinansowanie w wysokości 60.000 euro za projekt "Zielonym do góry!"

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach, SP 2 Pawłowice
Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


Celem projektu jest wzmocnienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, podniesienie kwalifikacji nauczycieli w zakresie terapii i wspierania uczniów z niepełnosprawnościami oraz innymi deficytami. Ponadto planowane jest zwiększenie umiejętności akademickich i interpersonalnych kadry szkolnej w zakresie skutecznej edukacji. Projekt "Zielonym do góry!" obejmuje współpracę z trzema europejskimi placówkami oświatowymi: Macedonią Północną, Turcją i Rumunią.

Koordynatorem 24-miesięcznego projektu po stronie nauczycieli jest p. Wioletta Michalska.

erasmus

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj