pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2012
  • wyświetleń: 2259

Pawłowickie metamorfozy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

W piątek 26 października starosta pszczyński Paweł Sadza gościł młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach, która bierze udział w konkursie Interaktywna Mapa Przemian, prowadząc blog: pawlowickiemetamorfozy.blogspot.com.

W trakcie spotkania goście rozmawiali ze starostą na temat funduszy Unii Europejskiej pozyskanych na realizację projektów w powiecie pszczyńskim. Przeprowadzili również wywiad, który już niedługo ukaże się na blogu.
 
Interaktywna Mapa Przemian - to już trzecia edycja konkursu na temat zmian w Polsce, jakie dokonują się dzięki dotacjom pozyskanym z Funduszy Europejskich.

Pawłowickie metamorfozy - 26.10.2012


Trójka gimnazjalistów postanowiła wziąć udział w tej edycji konkursu, aby pokazać wszystkim, że dzięki dofinansowaniom z Funduszy Europejskich zmieniają się nie tylko duże miasta, ale także mniejsze miejscowości i wsie. 

Dlatego przez co najmniej 6 tygodni młodzi umieszczali na swoim blogu artykuły, filmy, prezentacje, wywiady oraz inne ciekawe multimedia, które przedstawili zmiany, jakie zaszły i cały czas zachodzą dzięki dofinansowaniom z Funduszy Europejskich na całym obszarze Gminy Pawłowice i nie tylko.

Konkurs jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznanych w ramach "Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich" ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj