pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3389

Kursy w Zespole Szkół w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

Za nami:

Zespół Szkół w Woli organizuje w dniach od 30 maja do 2 czerwca 4-dniowy kurs obejmujący tematykę: Obsługa kelnerska - nauka usługiwania - Kelner - Barman - Kelner od win (sommelier).

Kurs poprowadzi Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika. Cena szkolenia to 240 zł. Kurs kończy się testem sprawdzającym nabyte umiejętności. Uczestnicy kursu otrzymają certyfikaty i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Liczba uczestników kursu nie może być mniejsza niż 25 osób.

Zapisy do końca kwietnia u p. Leonii Szary (kontakt w sekretariacie szkoły tel. 32 211 96 10) wraz z zaliczką 50 zł.

W załączniku szczegółowe zagadnienia tematyczne wraz z wykazem ćwiczeń.

W późniejszych terminach planowane jest również przeprowadzenie następujących kursów: kurs kreowania wizerunku (25 osób) - 36 godz. - cena 310 zł za osobę oraz kurs wizażu (25 osób) - 30 godz. 340 zł za osobę.

Kursy odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób - zapisy u p. Edyty Bogusz (Zespół Szkół w Woli).

Tomasz Baranowski / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj