• 1 lutego 2014
  • wyświetleń: 963

Trampkarze: Podium w Oświęcimiu

Na najniższym stopniu podium ukończyli zmagania w halowym turnieju w Oświęcimiu trampkarze starsi Iskry.

Trampkarze starsi KMPP Turniej Finałowy 05.01.2014

Komentarz Michała Wiery:
"W pierwszym meczu z gospodarzami turnieju zaczęliśmy dobrze bo już w pierwszych minutach meczu strzeliłem gola na 1-0, ale potem gra się posypała i przegraliśmy 1-3.
W następnym meczu mierzyliśmy się z Rozwojem. Zagraliśmy twardo, każdy blisko krył swojego zawodnika. Na 5 minut przed końcem zdobyłem bramkę, a asystę zaliczył Żupa. Potem jeszcze na minute przed końcem spotkania znakomicie spisał się nasz bramkarz Szromczyk, który obronił strzał sam na sam z rywalem.
Bardzo ciężki i emocjonujący był mecz numer trzy w naszym wykonaniu. Jak zwykle zagraliśmy twardo i skutecznie. Choć byliśmy lepsi od rywala to tylko zremisowaliśmy, bowiem na minute przed końcem daliśmy sobie wbić bramkę na 3-3.
Ostatni turniejowy mecz zagraliśmy z Bieruniem, który przegrał wszystkie mecze w turnieju i choć wygraliśmy 5-2 to nie było to wcale tak łatwe spotkanie."