pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 5 czerwca 2016
  • wyświetleń: 451

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Udowodnili

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Po porażce w Cieszynie, pszczyńscy juniorzy chcieli udowodnić zawodnikom spod czeskiej granicy, że wynik tamtego spotkania był przypadkowy. Zrobili to najlepiej jak mogli, dominując gości i pokonując ich 2-0.

Po raz kolejny bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Jednym z kluczowych elementów było to, że graliśmy na zero z tyłu. Na skutek bardzo dobrej zespołowej akcji gola na 1-0 zdobył Piotr Noga. Późniejsze atak Iskry nie przyniosły skutków, lecz w 38 minucie bramkę strzelił Piech i wynik spotkania zamknął się na rezultacie 2-0.
Małym minusem tego meczu jest fakt, że prowadząc 2-0 otrzymaliśmy 5 żółtych kartek. Jednakże spotkanie było bardzo zacięte i na plus można zaliczyć fakt, że kończyliśmy w 11. Dobra gra naszej drużyna spowodowała uzyskanie 3 punktów i znaczne zbliżenie do pozycji gwarantujacej utrzymanie w lidze.

MKS Iskra Pszczyna - TS Piast Cieszyn 2:0 (2:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Fabian Pustelnik, Piotr Noga, Dawid Szromek, Wojciech Pośpiech, Kamil Pustelnik(47. Mikołaj Sobslet/Błażej Żemła), Michał Wiera, Jakub Tabiś, Krzysztof Francuz, Artur Różycki, Sławomir Piech(65. Maciej Maroszek) oraz Miłosz Suwała, Paweł Oszek i Mateusz Wala

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj