pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 maja 2016
  • wyświetleń: 518

Juniorzy: Nieskutecznie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Po wygranym meczu w pierwszej rudzie, drużyna pszczyńskich juniorów, pojechała do Żywca, aby pokazać, że poprzednie zwycięstwo nie było przypadkowe. Jednakże problemy kadrowe i brak skuteczności nie pozwoliły wywieźć cennych punktów.

Juniorzy: Iskra - Czarni Góral Żywice 20.03.2016
fot. Andzejek


Początek meczu był bardzo wyrównany. Udało nam się zdobyć bramkę, lecz sędzia dopatrzył się faulu i gol nie został zaliczony. Jedna z pierwszych akcji gospodarzy dała im rzut karny. Nasz bramkarz miał piłkę "na rękawicy", lecz ta znalazła drogę do bramki. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale do przerwy wynik się nie zmienił. Źle rozpoczęliśmy drugą część spotkania i już 3 minuty po zmianie stron straciliśmy gola na 2-0. Gdyby udało nam się wykorzystać dogodne sytuacje to mogliśmy zdobyć punkty. Niestety po raz kolejny nie umieliśmy skierować piłki do bramki i trzy punkty pozostały w Żywcu.

Czarni-Góral Żywiec - MKS Iskra Pszczyna 2:0 (1:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Fabian Pustelnik, Dawid Szromek, Piotr Noga, Wojciech Pośpiech(Mateusz Wala), Kamil Pustelnik, Jakub Tabiś, Michał Wiera, Krzysztof Francuz, Sławomir Piech, Maciej Maroszek(Paweł Oszek)

Zadnie współfinansowane z budżetu Gminy Pszczyna

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.