pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 29 maja 2016
  • wyświetleń: 451

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Prawie pod kontrolą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W sobotnie południe odbył się najważniejszy dla pszczyńskich juniorów mecz. Walczący o utrzymanie w lidze pszczynianie wiedzieli, że strata punktów bardzo skomplikuje ich sytuację, więc wyszli w pełni skoncentrowani co zaowocowało bardzo dobrą postawą na boisku.

Rozpoczęliśmy spotkanie od mocnego uderzenia w postaci gola w 3. minucie. Graliśmy wysokim pressingiem i goście zostali praktycznie zamknięci na swojej połowie. Wykorzystywaliśmy wszystkie stuprocentowe sytuacje i strzelając gole kolejno w 15', 27', 32', 36' minucie schodziliśmy na przerwę prowadząc aż 5-0. Na drugą część spotkania wyszliśmy zbyt rozluźnieni i straciliśmy gola sześć minut po przerwie. Odpowiedzieliśmy w 63. minucie bramką na 6-1. Wszystko szło dobrze, lecz w końcówce znów zbytnio się rozluźniliśmy co wykorzystali gracze Odry i strzelili nam bramki w 73', 76' i 83' minucie.
Pomimo straty trzech bramek w 10 minut spotkanie możemy zaliczyć na wielki plus, gdyż warunki w jakich przyszło grać również nie ułatwiły zawodnikom zadania, a mecz był w naszym wykonaniu bardzo dobry.

MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Centrum Wodzisław 6:4 (5:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa(62. Miłosz Suwała), Fabian Pustelnik, Piotr Noga, Dawid Szromek, Wojciech Pośpiech(68. Paweł Oszek), Kamil Pustelnik(55. Maciej Maroszek), Michał Wiera, Jakub Tabiś, Krzysztof Francuz, Artur Różycki(68. Mateusz Wala), Sławomir Piech

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj