pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 lutego 2014
  • wyświetleń: 1014

Trampkarze: Wewnętrzny sparing

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Okres ferii to znakomity czas, na aktywny wypoczynek. W czwartkowe przedpołudnie na boisku Piast w Pszczynie w ramach treningu odbyła się gra wewnętrzna między występującym w Śląskiej Lidze Trampkarzy zespołem 2000 a rywalizującymi w Tyskiej Lidze Trampkarzy zawodnikami z rocznika 1999.

Piłka - zima 2012
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
Mecz towarzyski rozegrany został na boisku Piast, w czwartkowe przedpołudnie, a czas gry wynosił 3x20 min. Drużyna z rocznika 1999 przystąpiła do meczu w mocno okrojonym składzie, dwóch zawodników z zespołu 2000 zagrało ze straszymy kolegami. I to właśnie Kamil Pustelnik(rocznik 2000) po ładnym podaniu z środka pola zdobył bramkę dla drużyny Iskry 99. W tym meczu jednak to młodsza drużyna prezentowała się zdecydowanie lepiej i miała wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. W drugiej tercji tego spotkania rocznik 2000 zdołał udokumentować dużą przewagę w tym spotkaniem, przytomnością w polu karnym błysnął Kamil Pustelnik i zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, tym razem pokonując już bramkarza drużyny 99. Kilka minut później z rzutu rożnego dośrodkował Fabian Pustelnik a przepięknym uderzeniem z powietrza popisał się Krzysztof Francuz i było już 2:1. W ostatniej tercji wynik ustalił po indywidualnej akcji Łukasz Mąka.

MKS Iskra Pszczyna 2000 - MKS Iskra Pszczyna 1999 3:1
Bramki: 2000- Kamil Pustelnik, Krzysztof Francuz, Łukasz Mąka, 1999- Kamil Pustelnik

MKS Iskra Pszczyna 2000 zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Piotr Noga, Jakub Krawczyk, Adam Bałuch, Wojciech Pośpiech, Dawid Szromek (kpt), Mateusz Wala, Fabian Pustelnik, Mateusz Uliasz, Krzysztof Francuz, Łukasz Mąka, oraz Kamil Pustelnik, Kamil Kopeć, Paweł Oszek, Kacper Zipser, Kamil Swider, Piotr Joniak

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj