pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 maja 2013
  • wyświetleń: 931

Trampkarze mł.: Góral rozgromiony

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W środę w ramach Śląskiej Ligi Trampkarzy rocznika 2000 Iskra bardzo pewnie pokonała na własnym boisku zespół Górala Żywiec. Była to jak dotąd najwyższa wygrana pszczyńskiej drużyny w śląskiej lidze. Cieszy skuteczność, ale jeszcze bardziej gra Iskry i miejmy nadzieję, że z każdym meczem będzie jeszcze lepiej.

Trampkarze: Iskra - Czarni-Góral Żywiec 08.05.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera:
"Iskra od początku zagrała bardzo wysoko i ofensywnie, co sprawiało duże problemy drużynie gości. Festiwal strzelecki rozpoczął Zjawiński, który ładnie uderzył z dystansu. Później Iskra miała mnóstwo okazji bramkowych, ale dobrze bronił bramkarz z Żywca. Przed przerwą do bramki trafili jeszcze Mateusz Wala, po ładnej solowej akcji i Łukasz Mąka, który technicznie uderzył z rzutu wolnego obok muru. Początek drugiej połowy przespaliśmy i rywale doprowadzili do stanu 3:2. Zimny prysznic podziałał na naszych zawodników i potem już tylko oni zdobywali bramki. Najpierw Zjawiński dobił strzał Mąki, później Patryk Rom w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Parę minut później dwie bramki dołożył Fabian Pustelnik, pierwszą po strzale w długi róg z prawej strony, a później dobijając piłkę odbitą od bramkarza. Jeszcze Łukasz Mąka kolejny raz uderzył z dystansu przy słupku, a w końcówce meczu po ładnej dwójkowej wymianie podań z Romem, piękną bramkę strzelił Zjawiński i skompletował hat-tricka. Podsumowując spotkanie, Iskra była zespołem dużo lepszym i gdyby była lepsza skuteczność to wynik był by jeszcze wyższy. Cieszy to, że każdy zawodnik, który wchodzi na boisko wnosi coś pozytywnego do gry. Cieszy też powrót do gry kapitana Dawida Szromka, który razem z Patrykiem Mizerą tworzy duet obrońców nie do przejścia."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - Czarni-Góral Żywiec 08.05.2013 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - Czarni-Góral Żywiec 9:2 (3:0)
Bramki: Łukasz Zjawiński 3, Łukasz Mąka 2, Fabian Pustelnik 2, Mateusz Wala i Patryk Rom.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kamil Świder, Dawid Szromek, Piotr Noga, Patryk Mizera, Patryk Rom, Kamil Pustelnik, Fabian Pustelnik, Łukasz Mąka, Łukasz Zjawiński, Jakub Krawczyk, Sławomir Piech, Mateusz Wala. Trener Szymon Żurawiecki

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj