pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 maja 2013
  • wyświetleń: 617

Porażka po dobrej grze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Mimo dobrej gry młodzi zawodnicy z Pszczyny przegrali pierwszy wiosną mecz. Skuteczniejsi od pszczynian okazali się zawodnicy z Czapli, którzy na własnym boisku przesądzili o losach meczu dopiero w końcówce spotkania.

Komentarz trenera Mateusza Balucha:
"Już od początku spotkania było widać, że mecz będzie zacięty i bardzo wyrównany. Od pierwszych minut świetnie w bramce Iskry spisywał się Tomasz Bojko, a w obronie pszczynian brylował Wojciech Kokot. Niestety kilka błędów w obronie spowodowało, że już w 15 minucie gospodarze wygrywali 2:0. W 20 minucie rzut wolny wykonywał Łukasz Mąka, pierwsze jego uderzenie zatrzymało się na murze, lecz dobitka była nie do obrony. Gdy wydawało się że Iskra doprowadzi do remisu kolejny raz gospodarze pokonali Tomasza Bojko. Tuż po przerwie bramkę kontaktową zdobył Łukasz Mąka, a kilka minut później do remisu doprowadził Patryk Rom. Doszło do wymiany ciosów i gra akcja za akcje skończyła się kolejnym prowadzeniem gospodarzy. Iskrze udało się kolejny raz doprowadzić do wyrównania, tym razem za sprawą Kacpra Bieszczada który ładnie w polu karnym opanował piłkę, minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Niestety po tej bramce pszczynianom przytrafiły się duże błędy w obronie i w ostatnich kilku minutach stracili trzy bramki. Mimo wyniku i pierwszej porażki w lidze młodzi zawodnicy z Pszczyny rozegrali najlepsze spotkanie w tym sezonie. Cieszy dobra gra i duże zaangażowanie całego zespołu."

Czapla Kryry - MKS Iskra Pszczyna 7:4 (3:1)
Bramki: Łukasz Mąka, Patryk Rom, Kacper Bieszczad

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Tomasz Bojko, Olaf Marek, Patryk Mizera, Wojciech Pośpiech, Wojciech Kokot, Franciszek Kumor, Patryk Rom, Łukasz Mąka, Kacper Wybrańczyk , Kacper Bieszczad, Tomasz Kulicki, Sebastian Orzechowski, Piotr Joniak, Konrad Czardybon, Mateusz Różycki, Bartosz Kokot. Trener: Mateusz Bałuch

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj