• 29 maja 2012
  • wyświetleń: 1289

Trampkarze: Strzelali seriami

W ubiegłą środę występujący w grupie mistrzowskiej Tyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych zawodnicy Iskry Pszczyna wyjechali na mecz do Tychów. Pojedynek z miejscowym MOSMem miał dziwny przebieg, bowiem zespoły strzelały gole... seriami.

Trampkarze mlodsi: MOSM Tychy - Iskra 23.05.2012

Początek zdecydowanie należał do Iskry kiedy to po siedmiu minutach zespół Pawła Piszczka prowadził już 3:0. Później do głosu doszli gospodarze, którzy po kolejnych siedmiu minutach złapali kontakt. Gracze gości szybko jednak wrócili na właściwe tory i do przerwy prowadzili znowu trzema trafieniami.

Po zmianie bramek Iskra kontynuowała swój zwycięski marsz. Po dwie bramki dołożyli Karol Konieczny i Daniel Biela i pszczyńska ekipa prowadziła już 9:2. W końcówce meczu rozprężenie w obronie wykorzystali gospodarze, którzy nieco podreperowali wynik.

Zdjęcia z meczu wkrótce

MOSM Tychy - MKS Iskra Pszczyna 4:9 (2:5)
Bramki: 0-1 Karol Konieczny (1.), 0-2 Daniel Biela (3.), 0-3 Michał Jaworski (7.), 1-3 (12.), 2-3 (14.), 2-4 Karol Konieczny (15.), 2-5 Jan Tomaszczyk (19.), 2-6 Karol Konieczny (31.), 2-7 Karol Konieczny (41.), 2-8 Daniel Biela (44.), 2-9 Daniel Biela (47.), 3-9 (54.), 4-9 (59.)

Kacper Szromczyk, Michał Jaworski, Michał Wiera, Jan Tomaszczyk, Daniel Biela, Mariusz Janosz, Karol Konieczny, Michał Grygierczyk, Łukasz Pustelnik, Marcin Janosz, Łukasz Paszek, Błażej Żemła, Kamil Gatner. Trener: Paweł Piszczek.

Trampkarze młodsi: MOSM Tychy - Iskra - 23.05.2012