pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2020
  • 20 września 2020
  • wyświetleń: 3468

"La la land" - seans kina samochodowego w Golasowicach

Za nami:

Kino samochodowe powraca! W niedzielę, 11 września na parkingu przy kościele ewangelickim w Golasowicach zostanie wyświetlony musical "La La Land". Start: godzina 20.00.

La la land
Kadr z filmu La la land · fot. materiały prasowe


La la land to obraz nagrodzony sześcioma Oscarami. Jego bohaterka Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Niebanalna fabuła, świetna muzyka i doskonałe zdjęcia - to atuty tego filmu.

Uwaga: ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne wszyscy widzowie muszą mieć przy sobie maseczki osłaniające nos i usta. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych jest możliwe przeniesienie projekcji do budynku Centrum Kultury.

ar / pless.pl
źródło: GOK Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.