pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 18 kwietnia 2015
  • 9 maja 2015
  • wyświetleń: 1991

Warsztaty fotograficzne - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj

W ubiegłym tygodniu wszyscy pasjonaci fotografii oraz chcący zgłębić fotograficzną wiedzę uczestniczyli w projekcie zrealizowanym na pszczyńskiej starówce i w parku.

Warsztaty składały się z dwóch części. Pierwszą stanowił kurs podstawowej obsługi aparatu cyfrowego oraz obróbki zdjęć. Na drugą część złożyła się interpretacja dwóch wybranych fragmentów książek oraz warsztaty plenerowe, będące próbą uchwycenia i wyobrażenia treści książki za pomocą obrazu.

Kurs teoretyczny odbył się w czwartek, 23 kwietnia a fotograficzny plener w sobotę, 26 kwietnia. Organizatorem wydarzenia była Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie oraz Cinematographer Productions.

Bezpłatne warsztaty fotograficzne - 23, 26.04.2015


Program dalszych części projektu dostępny jest na stronie Miejsko Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie oraz na stronie Cinematographer Productions.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2015.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj