pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 3171

Komputerowy savoir vivre z Krzysztofem Piersą z uczniami SP nr 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj

12 marca na zaproszenie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie młodzież klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 4 spotkała się, z Krzysztofem Piersą - autorem książek "Komputerowy ćpun" oraz "Trener marzeń".

Komputerowy savoir vivre z Krzysztofem Piersą z uczniami SP nr 4 - 12.03.2018 · fot. M-PBP Pszczyna


Pisarz opowiadał o swoich przeżyciach związanych z korzystaniem z komputera, a zwłaszcza z wadami i uciążliwościami tego hobby, które w nadmiarze prowadzi do uzależnienia. Zwracał uwagę, że komputer to nie wszystko, a grając w popularne gry, nie rozwijając się poza tą czynnością w innych talentach, traci się na swojej wyjątkowości. Zaproszony gość łatwo nawiązywał kontakt z uczestnikami używając często języka z gier i młodzieżowego slangu, gdyż oprócz pisarstwa zajmuje się jest trenerem e-sportu, jest Youtuberem oraz recenzuje książki i gry fantasy.

Spotkanie wzbudziło spore zainteresowanie, młodzież zadawała jeszcze sporo pytań pisarzowi jeszcze długo po, zwłaszcza, że mogą oczekiwać rzetelnej odpowiedzi i pozostać w kontakcie z naszym gościem, oglądając jego kanał na Youtubie oraz kontaktując się na fanpage'u.

new / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj