pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 1770

Biblioteka zachęca uczniów do udziału w projekcie "Jeżycjada"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza uczniów 5 klas wszystkich szkół powiatu pszczyńskiego do wspólnego tworzenia adaptacji filmowej pierwszego tomu serii "Jeżycjada" Małgorzaty Musierowicz - "Szósta klepka".

Do 20 marca należy przesłać krótki fragment nagrania wybranej sceny z powieści "Szósta klepka". Film nie może przekroczyć 5 minut. Następnie wszystkie nagrania zostaną poddane obróbce montażowej i złączone w jeden pełnometrażowy film.

Uroczysta premiera filmu odbędzie się 29 marca w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie. Oprócz projekcji uczestnicy wysłuchają fragmentów książki.

Udział w filmie i uroczystej premierze jest nagrodą dla wszystkich uczestników projektu. Organizatorzy po obejrzeniu wszystkich nadesłanych materiałów wybiorą jedną klasę, która otrzyma nagrodę dodatkową w postaci 2h warsztatów teatralnych (termin do ustalenia po ogłoszeniu wyników).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres jezycjada@biblioteka-pszczyna.pl w terminie do 4 marca 2019r. W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo fragment do realizacji filmowej. W zgłoszeniu należy podać: placówkę, opiekuna (wraz z numerem telefonu) oraz ilość uczestników.

Jeżycjada

new / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj