Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2024
  • wyświetleń: 984

[ZDJĘCIA] Śniadanie wielkanocne dla osób starszych i samotnych w Pawłowicach

22 marca Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach zorganizował wielkanocne śniadanie dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Pawłowice.

Śniadanie wielkanocne dla osób starszych i samotnych w Pawłowicach - 22.03.2024 · fot. UG Pawłowice


W spotkaniu uczestniczył wójt Franciszek Dziendziel, który złożył wszystkim świąteczne życzenia, życząc zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych. Do życzeń dołączyli również Joanna Śmieja zastępczyni wójta oraz Eugeniusz Paruzel proboszcz parafii św. Jana Chrzściciela w Pawłowicach.

Goście mogli skosztować tradycyjnych, wielkanocnych potraw i wypieków. Na stole nie zabrakło żurku oraz babki. Po posiłku, uczestnicy spotkania uczestniczyli w warsztatach tworzenia wielkanocnej palmy. Palmy robione były pod okiem doświadczonej florystyki, która opowiadała również o tradycji i symbolice palm.

Wspólne śniadanie było okazją do rozmów, wspomnień, podzieleniem się trudami, z jakimi na co dzień borykają się osoby starsze i samotne, ale także było chwilą radości ze wzajemnej obecności.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.