Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 2963

[FOTO] Remont Szkoły w Warszowicach dobiega końca

Zakończenie prac remontowych w Szkole w Warszowicach jest już blisko. Nad częścią zaplecza sportowego oraz nad łącznikiem sali gimnastycznej ze szkołą wymieniono blachodachówkę. Dach znajdujący się nad salą gimnastyczną ze względu na dobry stan został tylko odmalowany na kolor czerwony, tak jak pozostałe dachy szkoły.

Remont Szkoły w Warszowicach dobiega końca · fot. UG Pawłowice


Dobiega końca odmalowywanie elewacji tej części szkoły. Odmalowane ściany przykuwają wzrok energetyzującymi kolorami: żółtym, niebieskim i czerwonym. W podobnej kolorystyce będzie budynek główny szkoły, który dotychczas był biały. Malowanie elewacji wykonane będzie po zakończeniu kompleksowej wymiany konstrukcji dachu. Na ukończeniu jest nowa więźba, na której położna zostanie blachodachówka. Jednocześnie trwa przemurowywanie spękanych kominów.

Remont objął również sale gimnastyczne. W dużej wymieniono okna, na które zostanie założona nowa siatka, podobnie zresztą jak na balkony. Będzie ona chronić przed uderzeniami piłek. Na środku ścian zamontowane zostaną specjalne płyty, dzięki którym poprawiona zostanie akustyka sali. W obu salach gimnastycznych będzie wyremontowany parkiet.

Prace powinny zakończyć się do początku grudnia.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj