pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 18281

[WIDEO] Trwa budowa ronda. Zmieniono organizację ruchu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej" podaj

Prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu Cieszyńskiej i Zdrojowej nie zwalniają. 2 czerwca zmieniona została organizacji ruchu i otwarto całe rondo.Jazda przez ul. Sznelowiec i ul. Zdrojową w Pszczynie odbywa się bez ruchu wahadłowego. We wtorek rozpoczął się bowiem kolejny etap polegający na frezowaniu nawierzchni ul. Cieszyńskiej w kierunku ul. Zacisze, przebudowie kanalizacji deszczowej oraz kolektora w okolicy ul. Pięknej. Firma wybuduje także zatokę autobusową.

Budowa ronda u zbiegu ul. Cieszyńskiej, Zdrojowej i Sznelowiec - 1.06.2020 · fot. Arkadiusz Gardiasz


Przypominamy, że zadanie polega na budowie skrzyżowania typu rondo z czterema wlotami, średnicą ronda 32 m, średnicą wyspy 17 m i szerokością jezdni ronda 5,5 m. Ponadto zaplanowano między innymi: budowę zatoki autobusowej, ciągi piesze, ciągi rowerowe, budowę nowego oświetlenia oraz remont lub przebudowę istniejących zjazdów.

Planowany termin realizacji przypadał na dzień 31 października 2020 r. Wiele wskazuje jednak na to, że inwestycja zostanie oddana do użytku szybciej niż planowano.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej" podaj