Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 1933

[ZDJĘCIA] Policjant z wizytą u przedszkolaków z Warszowic

Kolejny raz profilaktyk z pszczyńskiej komendy spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami powiatu. Tym razem, wraz ze Sznupkiem, gościł w przedszkolu w Warszowicach. Podczas pogadanki, policjant omówił podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa maluchów na drodze ,w domu i w przedszkolu.

Policjant z wizytą u przedszkolaków z Warszowic - 03.2018 · fot. KPP Pszczyna


W towarzystwie policjanta, do przedszkola zawitał również policyjny pluszak - Sznupek. Tak niecodzienne spotkanie stało się okazją do rozmowy z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa w codziennym życiu, a także w trakcie drogi do przedszkola. Profilaktyk, w formie ćwiczeń i zabawy, uczył maluchy, jak unikać zagrożeń na drodze i jak bezpiecznie się po niej poruszać. Rozmawiał także z przedszkolakami na temat ich właściwych zachowań podczas zabawy na podwórku, przejazdu samochodem, w kontaktach z obcymi i zwierzętami.

Najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu, chętnie odpowiadali na pytania policjanta i oglądali jego wyposażenie służbowe. Najradośniejsze dla nich chwile były jednak te, kiedy mogły przytulić się do niebieskiej maskotki śląskiej policji i stanąć do wspólnego zdjęcia wraz ze Sznupkiem i policjantem.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.