pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3168

Zakończyła się przebudowa przedszkola w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole w Warszowicach" podaj

Przedszkole po przebudowie zyskało nowe pomieszczenia oraz estetyczny i nowoczesny wygląd. Placówka zyskała dodatkowe sale, bardziej funkcjonalną kuchnię i nową klatkę schodową.

Przedszkole w Warszowicach po przebudowie - 09.04.2020 · fot. UG Pawłowice


Obecnie przedszkole ma dwie dodatkowe sale, które zostały przedzielone ruchomą ścianką działową, umożliwiając organizację uroczystości przedszkolnych w komfortowych, przestronnych warunkach. Powstały również nowe pomieszczenia dla pedagoga i logopedy. Przebudowana i na nowo wyposażona w urządzenia (m.in. piec konwekcyjny, pochłaniacz, windę towarową) została kuchnia oraz pomieszczenia jej towarzyszące.

Wybudowana została klatka schodowa, z której jest wejście do osobnych szatni na parterze i piętrze. Po zamontowaniu windy i przebudowie toalet obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynek czeka na odbiór robót budowlanych. Nadal będą trwały prace związane z budową miejsc postojowych i montażem windy. Przebudowę wykonała firma BEN-BUD z Żor.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole w Warszowicach" podaj