pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 listopada 2020
  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 2004

Dzieci wróciły do przebudowanego przedszkola w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole w Warszowicach" podaj

W poniedziałek,16 listopada przedszkolaki z Warszowic wróciły do swojego przedszkola. Zakończyły się właśnie odbiory robót przeprowadzonych w budynku.

Przedszkole Publiczne w Warszowicach po remoncie - 11.2020 · fot. UG Pawłowice


Przedszkole po przebudowie zyskało dwie dodatkowe sale, są one przedzielone "ruchomą ścianką działową", dzięki czemu w przyszłości będzie możliwe organizowanie uroczystości przedszkolnych w komfortowych, przestronnych warunkach. Powstały również nowe pomieszczenia dla pedagoga i logopedy oraz pokój dla nauczycieli, których do tej pory brakowało.

Przeprowadzono generalny remont kuchni i pomieszczeń jej towarzyszących, została ona wyposażona w nowe urządzenia m.in. piec konwekcyjny, pochłaniacz, windę towarową. Wybudowana została klatka schodowa, z której jest wejście do osobnych szatni na parterze i piętrze. Dzięki zamontowaniu windy i przebudowie toalet obiekt został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Estetyczny i nowoczesny wygląd odnowionej elewacji cieszy oko przedszkolaków i rodziców.

Prace wykonała firma BEN-BUD Sp. z o.o. z Żor, koszt inwestycji to ponad 2 mln zł.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole w Warszowicach" podaj