pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2015
  • 23 lipca 2015
  • wyświetleń: 11729

W czwartek Bankowa Street Live

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

Za nami:

Ulica Bankowa już raz ożyła, teraz pora na drugą dawkę pozytywnej energii! Przed pszczyńską publicznością wystąpi Ancla.

Koncert Udoo w ramach Bankowa Street Live! - 02.07.2015
Kolejny koncert w ramach Bankowa Street Live w czwartek 23 lipca! · fot. Andrzej Grynpeter


Podczas kolejnej odsłony "Bankowa Street Live", która odbędzie się w czwartek, 23 lipca organizatorzy zapraszają na koncert muzyki improwizowanej zagranej w składzie: Andrzej Cyran - gitary, Dariusz Niedziela - bas, Tadeusz Kulas trąbka, wokal, Rafał Szymczak - perkusja, syntezatory. Koncert tym razem około godziny 20.30. Oczywiście na przybyłych gości czekać będą ogródki letnie pobliskich lokali gastronomicznych.A nieobecnych podczas pierwszego koncertu zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z występu zespołu Udoo.

Koncert Udoo w ramach Bankowa Street Live! - 02.07.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


Bankowa Street Live to prokulturalna inicjatywa trzech lokali działających w Pszczynie na ulicy Bankowej, wspierana przez Pszczyńskie Centrum Kultury. Sztamfer Burger Bar, którego właściciele są artystami i muzykami, Punkt "G"astronomiczny - współorganizator festiwalu kulinarnego Chochla i Champions Bar - współorganizator muzycznego projektu Warka wraz z PCK-ulem postanowili połączyć siły i natchnąć ul. Bankową w Pszczynie muzyką i to żywą! Stworzyć miejsce na wzór ulicy Mariackiej w Katowicach.

Warto dodać, że zaplanowany jest jeszcze jeden koncert w ramach projektu Bankowa Street Live. Gwiazdą ostatniego koncertu, który odbędzie się 13 sierpnia, będzie Krzywa Alternatywa.

Ta część ulicy Bankowej będzie zamknięta w czasie koncertów

new, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Punkt "G"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj