pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 20102

Punkt "G"astronomiczny znika z pszczyńskiej starówki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

Punkt "G"astronomiczny na ul. Bankowej w Pszczynie zakończył działalność. Właściciele na Facebooku właśnie podziękowali swoim gościom.

Planeta Smaku, Punkt Gastronomiczny
Punkt G na ul. Bankowej został zamknięty


- Cieszymy się, że wybraliście nasze bistro i zapraszaliście do wspólnego biesiadowania z nami swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych. Mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie, towarzystwo, pozytywną energię, cenne uwagi, a nie ma lepszej mobilizacji do działania - czytamy w poście właścicieli.

Podziękowania zostały skierowane także do sąsiadów z Bankowej - Pszczyńskiego Centrum Kultury i jego dyrektora, Michała Czernka, Champions Bar oraz restauracji Sztamfer, z którymi Punkt "G" wspólnie budował muzyczny projekt Bankowa Street Live.

Właściciele Punktu G poświęcą się teraz rozwojowi Herbaciarni w Parku Zamkowym. Nadal będzie też działać projekt internetowych delikatesów "W SŁOIKach". Można tam znaleźć smaki Punktu "G" - policzki w bordelaise, pomidorową, wiosenny bigos i wiele innych dań.

Loading...

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Punkt "G"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj