pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2015
  • 17 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 9900

Wrona: fakty, a nie nagonka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj

Artykuł sponsorowany:

Ryszard Wrona, właściciel Zakładu Produkcji Podłoża pod Uprawę Pieczarek w Pszczynie, zawsze deklarował otwartość w relacjach z przedstawicielami społeczności lokalnej oraz zachęcał i zachęca do dyskusji opartej na faktach i argumentach, a nie na emocjach i insynuacjach.

Zakład Produkcji Podłoża, Uprawa Pieczarek Wrona
Zakład Produkcji Podłoża pod Uprawę Pieczarek w Pszczynie


Priorytetem Zakładu jest zminimalizowanie uciążliwości zapachowych, co umożliwi planowana inwestycja - budowa hali, w której zostanie zamknięty proces produkcji.

To rozwiązanie postulowane przez mieszkańców, które właściciel chciałby jak najszybciej zrealizować. Jest to wyłącznie inwestycja proekologiczna. Produkcja nie zostanie zwiększona.

W tej ważnej i dla społeczności lokalnej, i dla Zakładu Ryszarda Wrony sprawie nie jest potrzebna personalna nagonka, złośliwości i niszczenie wizerunku firmy, która jest jednym z największych lokalnych pracodawców!

Chcemy podkreślić z całą stanowczością: Właściciel Zakładu Ryszard Wrona nie jest przeciwko krytyce, ale za wolnością słowa, bo każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania i przedstawiania go publicznie.

Nie należy jednak przekraczać granicy pomówienia, złośliwości czy celowej nagonki. Nie wolno kolportować kłamstw.

KOMPOST WRONA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj