pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 2539

Dzień otwarty w ZSZiO w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj

Za nami:

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 27 marca w godzinach 12.00-16.00, w budynku szkoły przy ul. Poprzecznej 1a.

W tym dniu gimnazjaliści będą mogli zapoznać się z ofertą szkoły na rok szkolny 2015/2016, zwiedzić budynek szkoły, wziąć udział w zajęciach otwartych oraz zaplanowanych turniejach i zabawach. Będzie okazja, aby porozmawiać z nauczycielami i uczniami, obejrzeć pokaz robotów czy wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych upominków.

W nowym roku szkolnym ZSZiO w Woli wprowadza nowe kierunki kształcenia w Zasadniczej Szkole Zawodowej: krawiec oraz operator obrabiarek skrawających. Nadal kontynuowane będą następujące kierunki: technik elektryk, technik mechatronik, technik handlowiec, technik spedytor, technik organizacji reklamy oraz elektryk, elektromechanik, monter-elektronik, monter mechatronik, sprzedawca i wiele innych.

Szkoła zapewnia swoim uczniom praktyczną naukę zawodu w branży elektrycznej, elektronicznej i mechatronicznej, a także oferuje udział w stażach zagranicznych w Niemczech, Hiszpanii czy Portugalii.

Dzień otwarty w ZSZiO w Woli

ZSZiO w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSZiO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj