pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 września 2013
  • wyświetleń: 2808

Warownia Fest - wielki festyn piwny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj

Artykuł sponsorowany:

Włodarz Warowni Pszczyńskich Rycerzy zaprasza wszystkich miłośników złocistego trunku na plenerowy festyn piwny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (7. września). Atrakcji przygotowano co niemiara - nie tylko z myślą o piwoszach, ale o całych rodzinach. Gości czeka wyborna uczta i niezapomniana zabawa, zwieńczona pokazami Fire Show o zmierzchu.

Warownia


Na festiwalu piwnym nie może zabraknąć trunków, uwarzonych według tradycyjnych receptur. Odbędzie się degustacja różnorodnych gatunków piwa, przygotowanych z najlepszych słodów i najdorodniejszego chmielu. Każdy będzie mógł podglądnąć pracę browarników, aby poznać tajniki ich rzemiosła. Nadworny Kuchmistrz Warowni szykuje przepyszne jadło, które idealnie komponuje się ze złocistym napojem.

Warownia Fest to święto rodzinne. W programie przewidziano pokazy i warsztaty tańca dla dzieci i dorosłych, a także mnóstwo gier i zabaw dla małych oraz tych większych chłopców. O oprawę muzyczną zadba DJ. O zmierzchu odbędzie się spektakularny pokaz sztucznych ogni Fire Show.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie Warowni. Wstęp tylko za dukata (10zł).

Warownia Pszczyńskich Rycerzy

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939

Warownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj