Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2022
  • 15 lipca 2022
  • wyświetleń: 3743

Kolacja degustacyjna - kuchnia fusion i zbiórka dla Jasia

Za nami:

W piątek, 15 lipca o godzinie 19.00 w Warowni Pszczyńskich Rycerzy odbędzie się kolacja degustacyjna, która pobudzi nie tylko Wasze kubki smakowe, ale również wyobraźnię. Na talerzach pojawią się dania z kuchni śródziemnomorskiej w wydaniu fusion. Kolacja będzie połączona ze zbiórką na wózek specjalistyczny i rehabilitację dla niespełna rocznego Jasia Skolasińskiego.

Kolacja degustacyjna - kuchnia fusion i zbiórka dla Jasia


O zaskakujący wygląd i smak dań zadba Szef Kuchni Serhii Korotunenko, który uwielbia kreatywne połączenia w kuchni, a jego zastępca Andrii Chyrva osłodzi Wam wieczór! Z kolei Zbigniew Świątek to specjalista, który o winach wie wszystko i może o nich opowiadać godzinami. To on będzie odpowiedzialny za kartę win przygotowaną specjalnie na tę kolację degustacyjną. Miłośnikom mocniejszych trunków panowie z bieruńskiej destylarni przybliżą zagadnienie, czym jest Okovita i dadzą jej skosztować.

Kolacja będzie składać się z 7 dań łącznie z deserami (dwie przystawki, zupa, trzy dania główne i deser). W cenie biletu jest pełne menu, woda, degustacja win i Okovit oraz muzyka na żywo.

Jaś Skolasiński
Jaś Skolasiński · fot. archiwum prywatne


Wydarzenie będzie połączone ze zbiórką na wózek specjalistyczny i rehabilitację dla Jasia Skolasińskiego. Jego historię opisaliśmy w artykule: "Życie z tubulinopatią - TUBB 3. Mały Jaś potrzebuje naszej pomocy".

Szczegóły dotyczące wydarzenia i informacje o sprzedaży biletów można znaleźć TUTAJ.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Warownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj