pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lutego 2012
  • wyświetleń: 3137

Sylwetka i skuteczna samoobrona

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zbliża się wiosna, czas zadbać o sylwetkę i kondycję, a także lepsze samopoczucie. Pszczyńska Akademia Sztuk Walk oferuje zajęcia na siłowni i treningi sztuk walk w formie 3-miesięcznego kursu szkoleniowego dla dorosłych. Osobno program dla pań i panów. Początek kursów dla dorosłych już 5 marca. Akceptujemy karty Multisport i Fitprofit.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, PASW


Treningi 3 razy w tygodniu. Koszt to tylko 270 zł za cały kurs.

Trzy zakresy treningowe:
-trening odchudzający i budowanie sylwetki
-trening streczingowy,rozciąganie i koordynacja ruchowa
-trening samoobrony pod hasłem - poczuj się pewniej. Proste i skuteczne metody samoobrony. Można też wybrać opcję bez samoobrony (np. 2 razy siłownia + streczing) lub z rozszerzonymi sztukami walki. Do wyboru: combat, boks i kickboxing, systema.

Każdy trening odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, mających doświadczenie od 10 do 25 lat w sportach siłowych i sztukach walki. Wiedza to podstawa, by umiejętnie dobrać program treningowy, metodykę zajęć i odpowiednio motywować uczestników kursu.

Oferta specjalna: Jeśli zakupisz karnet na siłownię za 130 zł (treningi bez ograniczeń) to karnet na sztuki walki otrzymasz gratis. I odwrotnie - wykupując karnet na sztuki walki - siłownia gratis. Oferta ważna jest przez 3 miesiące.

Każdy program sprawdziliśmy na sobie,zobaczcie filmy.Chcesz zobaczyć jak wygląda trening sztuk walk lub potrenować w domu - to wejdż na www.mistrzowskitrening.pl i ściągnij trening domowy.

Zapraszamy też do stałych sekcji dzieci i młodzież od 5 roku życia. Trenując u nas można rozwinąć umiejętności ruchowe przydające się w każdym sporcie. Sporo ćwiczeń ogólnorozwojowych, z jogi i ćwiczeń z korekcji wad postawy.

Zobacz film:Szczegółowe informacje i zapisy::
- 507-070-861
- mail:zbigniewsyc@interia.pl

Szukaj nas na facebook'u:
facebook.com/pasw.pszczyna
facebook.com/pages/Systema-Rosyjska-Sztuka-Walki/287551441300516

Strona klubowa: www.pasw.pl

Zobacz ostatni nasz pokaz:Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

PASW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj