pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 września 2018
  • wyświetleń: 6247

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki: boks i kickboxing w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk zaprasza na nowy projekt dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia - 5 października w PASW w Pszczynie uruchomiona zostanie sekcja boksu i kickboxingu.

Treningi będą odbywać się dwa dni w tygodniu. W poniedziałki będzie to trening kickbokserski z naciskiem na kopnięcia, natomiast w piątki specjalistyczny trening bokserski. W treningach mogą brać udział chłopcy i dziewczęta.

W pierwszym kwartale 2019 roku przewidziany jest wyjazd na pierwsze zawody. Zawody będą organizowane przez Związek Sportowy "Nowoczesne Sztuki Walki", a każdy zdobyty tytuł będzie zgodny z prawem związków sportowych i honorowany jako oficjalny tytuł, np. Puchar lub Mistrzostwo Polski.

Uczestnik na zajęcia musi posiadać rękawice bokserskie, ochraniacz na krocze i na piszczele oraz kask na głowę. Klub zapewnia worki treningowe, tarcze do kopnięć, tarcze do uderzeń bokserskich i inne przyrządy treningowe.

Na zawody będą potrzebne badania lekarskie i zezwolenie od rodziców bądź opiekunów.Prowadzący zajęcia:

Adam Copija - 2 Dan PASW, 35 lat doswiadczenia w sportach i sztukach walki, były członek kadry narodowej w kicboxingu, były zawodnik i instruktor klubu bokserskiego Góral Żywiec. Poprowadzi trening bokserski w piątki od godz.18.00 do 19.00.

Loading...


Zbigniew Syc - 10 DAn PASW, 33 lata doświadczenia w sztukach walki, instruktor kilku stylów walki, były członek klubu bokserskiego Kleofas Katowice, znawca technik kickbokserskich i thaibokserskich. W zajęciach brać udział będą także zaproszeni goście-instruktorzy boksu i kickboxingu. Treningi będą odbywać się w poniedziałki od 18.00 do 19.00.Treningi będą prowadzone w budynku Szkoły Podstawowej w Pszczynie przy ul. Batorego 24.

Zapisy i info:
  • mail: zbigniewsyc@interia.pl
  • tel.: 507-070-861


Zapraszamy również na inne zajęcia:

  • dla dzieci w grupach - 5- 8 lat i 9-12 lat


Loading...


  • samoobrona w wersji niesportowej mieszanych sztuk walk, czyli Pszczyńska Sztuka Walki
  • systema - Rosyjska Sztuka Walki
  • samoobrona dla kobiet
Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861