pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4180

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk - zapisy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, klub o 60-letniej tradycji, zaprasza na treningi dzieci, młodzież, dorosłych oraz zajęcia z samoobrony dla pań.

Zajęcia w klubie są prowadzone w formie rekreacji sportowej. Celem PASW jest nauczanie adeptów skutecznej samoobrony w granicach obrony koniecznej, dlatego też ograniczenia wiekowe nie mają tu znaczenia. Dbamy o poprawę kondycji, siły, elastyczności całego ciała i koordynacji ruchowej. Propagujemy też ćwiczenia obniżające poziom stresu.

Trening dla nas nie jest jeszcze jednym stresem do pokonania, tylko czasem na relaks w dobrej atmosferze i fachowym zapoznaniem się ze sztukami walki, by "na ulicy" poczuć się bezpieczniej. Zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości uczestnika, aby każdy mógł rozwijać umiejętności we własnym tempie.

Chcesz zacząć prowadzić aktywny tryb życia i nabrać pewności siebie to te zajęcia są dla ciebie! Przyjdź, sprawdź, pierwszy trening gratis!

Grupy dla dzieci już od 5 roku życia

W programie: trening ogólnorozwojowy,elementy korekcji wad postawy i jogi, podstawy sztuk walk oraz gry, zabawy i tory przeszkód.

Treningi dla młodzieży i dorosłychTreningi w dwóch programach szkoleniowych:
  • Mieszane sztuki walki w wersji niesportowej, oparte na stylach: kickboxingu, boksu i brazylijskiego jiu-jitsu.


  • Systema (Rosyjska Sztuka Walki) to wojskowy system samoobrony dla każdego w wersji cywilnej.
Samoobrona dla pań na bazie: boksu, kickboxingu i systemy

ProwadzącyZbigniew Syc - 10 DAN (najwyższy stopień mistrzowski w sztukach walki), główny asystent ś.p. Mistrza Jozefa Brudnego - założyciela PASW, pierwszy instruktor Systemy w Polsce z rekomendacją rosyjskich mistrzów. Założyciel organizacji Systema Poland.Miejsce prowadzenia zajęć: Pszczyna, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego 24)

Informacja i zapisy:
  • e-mail: zbigniewsyc@interia.pl
  • tel. 507-070-861


Akceptujemy karty sportowe: Benefit Systems i FitProfit.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861