Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 1394

Kolarze szosowi zakończyli sezon

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Zakończył się szosowy sezon kolarski, w ostatnich wyścigach w Imielinie, Sosnowcu nasi kolarze znowu zajmowali miejsca na podium. Bezkonkurencyjny był Manowski, dobrze spisały się dziewczyny Edyta Gołek i Kasia Migdoł, w Czechach oprócz wymienionych wygrał także Maciek Foltyn.

Teraz trochę podsumowań klasyfikacji, które ukazały się po zakończonym sezonie. W klasyfikacji indywidualnej Śląskiego Związku Kolarskiego 2013 w kategorii młodzik zdecydowanie najlepszy był Mateusz Manowski. Na 12 miejscu uplasował się Piotr Marcoń, 16 był Adrian Sitko, 19 Michał Szklanny. W klasyfikacji juniorów młodszych Maciej Foltyn zajął 6 miejsce, a tuż za nim Kacper Piechaczek. W juniorach w trzeciej dziesiątce Paweł Gruszczyk i Daniel Białończyk.

W klasyfikacji młodziczek najlepsza na Śląsku w sezonie 2013 była Edyta Gołek, Katarzyna Migdoł zajęła 4 miejsce, a Natalia Rapior 5 miejsce. W juniorkach młodszych 3 miejsce zajęła Joanna Szklanny, a 8 Katarzyna Migdoł , która w ostatnich wyścigach tego sezonu startowała już ze starszymi juniorkami młodszymi.

W klasyfikacjach ogólnopolskich PZKol Joanna Szklanny uplasowała sie na 31 pozycji, Maciej Foltyn na 56, a Kacper Piechaczek na 57 pozycji.

Gratulujemy kolarzom sukcesów w minionym sezonie i po dobrze przepracowanej zimie czekamy na kolejne w nowym sezonie 2014.

Tadeusz Foltyn, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.