pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2020
  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 9534

Karol Bies z LK UKS Pszczyna nagrodzony przez TVN!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

"Letnia Pozytywka", nagroda przyznawana przez widzów programu "Dzień dobry TVN", powędrowała już w ręce swojego właściciela. Jest nim 12-letni Karol Bies, zawodnik LK UKS Pszczyna. Chłopiec został doceniony przez widzów programu śniadaniowego za okazanie pomocy 1,5-rocznej Marysi cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśniowy. Obecnie Karol przygotowuje się do wyprawy mającej na celu zebranie środków na leczenie 2-letniego Maciusia Cieślika z Pszczyny.

Karol Bies z LK UKS Pszczyna nagrodzony przez TVN!
Karol Bies z LK UKS Pszczyna nagrodzony przez TVN! · fot. Dzień dobry TVN


W głosowaniu widzów programu "Dzień dobry TVN" zwyciężył Karol Bies. Informację o nagrodzie przekazał mu Damian Michałowski. W tym celu udał się do Pszczyny, gdzie chłopiec na co dzień trenuje. W przygotowaniu całej akcji pomogła dziennikarzowi mama 12-latka. Spotkanie z ekipą Dzień Dobry TVN było dla niego dużym zaskoczeniem.

Przy okazji wręczenia nagrody Karol wspomniał o kolejnej akcji charytatywnej, którą planuje z kolegami z grupy kolarskiej. - Będziemy jechać dla Maciusia Cieślika z Pszczyny, który też ma SMA. Mamy zamiar przejechać dla niego 200 km na początku października - sobota 100 km i niedziela 100 km - mówił Karol. Jaki jest przepis na pokonanie tak dużego dystansu? - Jechać nie za szybko, to przede wszystkim, bo od razu siły zmarnujemy, pić dużo wody - doprecyzował.

Więcej o wyprawie dla Maciusia Cieślika z Pszczyny portal pless.pl pisał tutaj, a reportaż "Dzień dobry TVN" z Pszczyny można obejrzeć tutaj.

mp / pless.pl
źródło: Dzień dobry TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj