pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 16 lipca 2012
  • wyświetleń: 1479

Ostatnie wyścigi w pigułce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Od kilku tygodni trwa sezon urlopowy, nie mogłem na bieżąco informować kibiców kolarstwa o startach naszych kolarzy, za co przepraszam. Dzisiaj w telegraficznym skrócie o ostatnich wynikach osiągniętych przez zawodników LK UKS Pszczyna.

27.06.2012 Dwory

W kategorii młodziczka Natalia Rapior zajęła 6 miejsce,w kategorii juniorka młodsza Joanna Szklany zajęła 2 miejsce. W młodzikach Kacper Piechaczek zajął 4 miejsce, Kamil Białończyk był 6,a Mateusz Manowski 8. W juniorach młodszych Maciej Foltyn zajął 4 miejsce. W kategorii junior Piotr Jaromin zajął 2 miejsce, Dominik Krakowczyk był 3.

30.06.2012 X Tyskie Kryterium Fiata

Zwycięstwo Edyty Gołek, 10 miejsce Michała Szklanego w kategorii żak, 2 miejsce Kacpra Piechaczka, 5 Kamila Białończyka, 11 Mateusza Manowskiego w kategorii młodzik. W młodziczkach Kasia Migdoł była 2, Natalia Rapior 5, w juniorkach młodszych Joanna Szklany 5, Matylda Skupnik 6. W juniorach 5 miejsce zajął Bartłomiej Sito, 7 Piotr Jaromin, w juniorach młodszych Maciej Foltyn zajął 9 miejsce.

1.07.2012 Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze

Zwycięstwo Edyty Gołek w kategorii żak i młodziczka, 2 miejsce Katarzyny Migdoł i 4 Natalii Rapior. W kategorii młodzik zwyciężył Kacper Piechaczek, 3 miejsce zajął Kamil Białończyk, 4 miejsce Mateusz Manowski.

8.07.2012 Kłomnice Nadzieje Olimpijskie w kategorii młodzik i młodziczka.

W kategorii młodzik Kacper Piechaczek zajął 4 miejsce, Kamil Białończyk zajął 21 miejsce, a Mateusz Manowski 25 miejsce. W juniorach 10 był Piotr Jaromin, 18 Adam Molitor, 31 Bartłomiej Sito. W młodziczkach Natalia Rapior była 12, a Katarzyna Migdoł 18. W juniorkach młodszych Matylda Skupnik była 3, Joanna Szklany 4.

źródło: LK UKS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj