Rozrywka

  • 6 lipca 2023
  • wyświetleń: 1786

Nowa karta menu w Browarze Miejskim w Pszczynie

Materiał partnera:

Wygląd karty dostosowaliśmy do specyfiki naszej restauracji, projektując ją w formie gazety. Składane menu powoduje, że już sama okładka przykuwa wzrok. Pierwsza strona została poświęcona Księżnej Daisy - najsłynniejszej mieszkanki pszczyńskiego pałacu. W tym roku mija 80. rocznica jej śmierci. Również i na tej stronie znajdziemy najciekawsze Inspiracje Szefa Kuchni.

Daisy von Pless
Księżna Daisy · fot. materiały prasowe


Nic tak nie cieszy, jak wiadomość, że przygotowania nowych potraw przebiegły pomyślnie. Jesteśmy gotowi, żeby podzielić się z Wami tymi pysznościami, nad którymi przez ostatnie tygodnie ciężko pracował nasz nowy Szef Kuchni Łukasz Strzeboński wraz z całym swoim zespołem.

Przechodząc do środka nowej karty zauważyć można kilkanaście nowo wprowadzonych, zachwycających dań opartych na wyjątkowych kompozycjach oraz regionalnych i najwyższej jakości składnikach - bazując na nowoczesnej kuchni.

Brovar 16
Brovar 16


Ostatnia strona została poświęcona zabytkowej architekturze naszego Browaru Rzemieślniczego, która mieści się w południowej pierzei historycznego, pszczyńskiego rynku.

Na wakacyjne inspiracje Szefa Kuchni zapraszamy codziennie od pon. do czw. od 12:00 do 22:00, pt.-sb. od 12:00 do 1:00 i w nd. od 12:00 do 21:00.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar16" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brovar16

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar16" podaj