Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2023
  • 20 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1274

Restauracja i Bistro Fritz w sercu Pszczyny

Z ogromną radością pragniemy podzielić się z Wami naszym nowym miejscem: Restauracją i Bistro Fritz, gdzie nowoczesne inspiracje splatają się z włoskimi smakami, tworząc niezapomniane doznania kulinarne.

Brovar 16
Restauracja i Bistro Fritz


W sercu naszej restauracji kryje się wyjątkowe i zróżnicowane menu, które zostało stworzone z myślą o zaspokojeniu różnorodnych gustów naszych Gości. Oferowane dania w Bistro Fritz opierają się na starannie wyselekcjonowanych, świeżych składnikach. Przygotowujemy pizzę neapolitańską oraz rozkoszne makarony, które przenoszą naszych Gości prosto do serca Włoch. Nasza pizza zachwyca delikatnie miękkim, wilgotnym ciastem, stanowiącym idealną bazę dla najwyższej jakości składników. To prawdziwa podróż kulinarna, która zabiera w magiczny świat włoskich smaków. Uzupełnieniem wyjątkowych, włoskich potraw stanowi starannie wyselekcjonowana karta win z naszej winiarni Vinoteka 16. Kolekcja ta, została rozszerzona o kilkanaście nowych pozycji, umożliwiając idealne dopasowanie wina do każdego dania.

W Restauracji Fritz, nasi Szefowie Kuchni dbają o każdy szczegół na talerzu. Naszym sekretem jest czerpanie inspiracji ze sztuki pięknego komponowania potraw, która pozwala w niebanalny sposób łączyć poszczególne ich składniki, tworząc harmonię smaku. Degustowanie posiłków dostarcza niezapomnianych wrażeń, dzięki "live cooking", czyli gotowania potraw przez Kucharzy w obecności naszych Gości. Proces ten, pozwala z zaangażowaniem śledzić kolejne etapy komponowania dań. Dopełnieniem wykwintnej uczty stanowią piwa rzemieślnicze z naszego własnego, regionalnego Browaru Miejskiego Brovar 16 Petrus Wachenius. Piwa Kraftowe są dziełem naszych znakomitych dwóch piwowarów, którzy misternie komponują smaki, aby dostarczać naszym Gościom wyjątkowych, smakowych przeżyć.

Serdecznie zapraszamy do Restauracji i Bistro Fritz, gdzie smaki, pasja i nowatorskie podejście do kulinarnych doznań łączą się, tworząc wyjątkowe wspomnienia.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar16" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brovar16

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar16" podaj