pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 17 września 2014
  • 1 października 2014
  • wyświetleń: 2853

Taniec towarzyski dla dorosłych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Rozwijanie jakiejś pasji, poświęcenie plus talent czasami przeradzają się w sposób na życie. Tak właśnie bywa z tańcem. Słowo "taniec" jest obszerne i głębokie niczym ocean. Dla jednych tańcem będzie szaleństwo na dyskotece, dla innych klasyka turniejowa, ktoś inny znów nie wyobraża sobie życia bez tańca towarzyskiego.

Reklama

BRAVE UP
Ruszyły zapisy na kolejną grupę zajęć tańca towarzyskiego dla dorosłych w Brave Up (grupa początkująca). Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 18.30.

Podczas wspólnych wypadów na tańce wreszcie zapomnisz o tremie przed wejściem na parkiet. Lekcja tańca towarzyskiego to dobra zabawa przy wyśmienitej muzyce, poznasz fajnych ludzi i miło spędzisz czas.

Taniec towarzyski to same korzyści:
- wspaniała kondycja psychofizyczna
- oderwanie od trosk życia codziennego
- wyczucie rytmu
- przyjemnie i aktywnie spędzony czas

Taniec towarzyski poprawia ogólną sprawność fizyczną i kondycję. Nie zapominamy o elementach techniki, które uatrakcyjniają zajęcia. To nauka zasad poruszania się po parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 512-090-512.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj