pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 września 2014
  • 29 września 2014
  • wyświetleń: 1526

Dancehall w Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Brave Up w Pszczynie zaprasza na zajęcia dancehall z Gosią, która zaraża ludzi swoją pasją, stawia na rozwój i doskonałość w ruchu.

BRAVE UP
Energiczna, wyjątkowa i niepowtarzalna osobowość instruktorki sprawia, że ludzie bardzo dobrze czują się na zajęciach i każda minuta tańca to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 17.30 - 19.30.

Dancehall zawierający w sobie zarówno gatunek muzyczny jak i rodzaj tańca. To świetna alternatywa po ciężkim dniu w szkole lub pracy. Nasze zajęcia prowadzone przez instruktorkę Gosię "Go" Tracz, która doskonali swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów i jest laureatką wielu festiwali międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów, gdzie zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia.

Z wielką chęcią i jeszcze większym zaangażowaniem prowadzi nasze zajęcia taneczne, gdzie uczestnicy uczą się nie tylko wyjątkowych choreografii do najświeższych i najpopularniejszych kawałków dancehall, ale także poznają najnowsze kroki wzbogacone o wiele nowych ruchów ciała. Dynamiczne i żywiołowe, tempo zajęć pozwoli oderwać się nieco od rzeczywistości. Dancehall to jeden z najbardziej energicznych stylów, przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, pozwala nie tylko na wyrażenie zmysłowości, ale również na radość i niesamowitą zabawę. Charakterystyczna muzyka po prostu nie pozwala spokojnie ustać w miejscu, nakłaniając ciało do rytmicznych, ale i płynnych ruchów.

Po pierwszych zajęciach już nigdy nie będzie tak samo! Poznaj magiczny świat pełen pasji i emocji!

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 512-090-512.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj