pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 17 września 2014
  • 1 października 2014
  • wyświetleń: 2277

Latino Solo w Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Szkoła tańca Brave Up zaprasza na zajęcia Latino Solo, które odbywają się w każdą środę godz. 19.30. Zajęcia taneczne w gorących rytmach tańców latynoamerykańskich są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.

Reklama

BRAVE UP
Zajęcia są bardzo odprężającą formą pozwalającą dodatkowo na rozładowanie emocji. Ćwiczenia, które kształtują mięśnie nóg, pasa biodrowego, pleców i ramion dostosowane są do poziomu danej grupy, a ich styl zależy od upodobań i temperamentu uczestniczek.

Latino Solo to połączenie gorących, porywających rytmów z ogromnym temperamentem oraz ekspresją. Każdy z tańców latynoskich pozwala na wyrażenie innych emocji i nastrojów - porywczości, powagi, zabawy, radości. Dzięki latynoskim rytmom wprawisz się w świetny nastrój. W prostych układach tanecznych poznasz podstawowe kroki samby, cha-chy, rumby, paso doble, jive, merengue czy salsy.

Środa godz. 19.30

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji i zapisy pod numerem: 512-090-512.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj