pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 listopada 2016
  • 8 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3906

TO i TO na w Punkcie "G"astronomicznym na Bankowej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

Za nami:

Punkt "G"astronomiczny bistro&bar zaprasza wszystkich miłośników smacznej kuchni na zestaw "TO i TO" w promocyjnej cenie 16 zł od poniedziałku do piątku. Promocja potrwa do 8 grudnia

TO i TO na Bankowej!


TO i TO na Bankowej - pod tą tajemniczą nazwą nie kryje się nic innego jak TO: codziennie pyszna i aromatyczna zupa lub przystawka dnia i TO: danie główne, które zadowoli nawet najbardziej wymagające kubki smakowe - wszystko świeże, smaczne i pięknie podane wprost na stół!

Od poniedziałku do czwartku proponujemy Wam TO i TO w godzinach 11.00-18.00, natomiast od piątku do niedzieli w godzinach 11.00-16.00.

Ale to nie wszystko!

Nasze zestawy dnia proponujemy Wam także na wynos! Jeszcze czas Was goni a czujecie niespodziewane burczenie w brzuchu... szybciutko spakujemy Wam obiad, który będziecie mogli zabrać sobie do domu czy firmy.

Pamiętajcie także, że poza obiadami, czekają na Was domowe ciasta wypiekane przez nas na miejscu oraz kawy jakich jeszcze nie piliście! Albo piwko do obiadu? U nas nuda Cię nie dopadnie!

Zapraszamy!Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Punkt "G"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj